Pomoc Psychologiczna

Patryk Lisikiewicz, psycholog kliniczny, zajmuje się pomocą psychologiczną. Pomoc psychologiczna dzieli się na: poradnictwo psychologiczne, psychoterapie, promocje zdrowia, resocjalizacje, interwencje kryzysową. Jest więc ona niezwykle szeroka, gdyż obejmuje zarówno rozmowę na temat spraw codziennych, drobnych problemów jak również poważnych problemów życiowych, trudnych decyzji, zaburzeń lękowych, zaburzeń nerwicowych jak i diagnozy klinicznej. Wszystko z zachowaniem całkowitej prywatności i 100% dyskrecji. Patryk Lisikiewicz z wykształcenia jest Psychologiem Klinicznym wykorzystuje w swojej praktyce wiedze zdobytą na studiach, jak i na licznych kursach i szkoleniach dzięki czemu uzyskuje wysoką skuteczność i bardzo dobre rezultaty.


Sesje wykonuje w domu u klienta, na terenie miast: Tychy, Katowice, Mikołów, Pszczyna, Oświęcim, Orzesze, Rybnik, Bielsko-Biała i wielu innych, oraz:

Gabinety: Szpital Miejski ul. Cicha 27, 43-100 Tychy

Starostwo Powiatowe, pok. 30 (II p), św. Kingi 1, 43-155 Bieruń


Pierwsza sesja trwa 1,5 godziny (podczas, którego zbierany jest dokładny wywiad, przeprowadzane testy psychologiczne, i następuje psychoedukacja).
Każda następna sesja trwa 1 godzinę.Patryk Lisikiewicz

Patryk Lisikiewicz